Časté otázky

1.Aké sú možnosti dopravy ?


Naše darčekové krabičky rozosielame po celej Slovenskej republike a Českej republike. Doprava je zabezpečovaná prepravnou spoločnosťou DPD prostredníctvom kuriéra. O doručení vašej zásielky budete informovaný formou SMS alebo mailom. Balíček by ste mali mať do 2 dní u vás doma. V rámci Košíc (všetky mestské časti) vám balíček doručí kuriérska spoločnosť DORUČ.TO. Ak stihnete urobiť objednávku do 13:00 svoju darčekovú krabičku môžete mať ešte v deň objednávky, nakoľko kuriér doručuje až do večerných hodín (od 15.00 - 19.00). Konkrétne možnosti dopravy sa dozviete na stránke Doprava a platba.

2.Ako prebieha platba ?

V poslednom kroku objednávky si vyberiete možnosť platby. Viac sa dozviete na stránke Doprava a platba.

3.Ako dlho trvá dodanie ?

Zásielku odosielame najneskôr v nasledujúci pracovný deň po vašej objednávke (či prijatí vašej platby v prípade platby prevodom na účet). Na vami zvolenú adresu, teda darčeková krabička dorazí najneskôr do 2-3 pracovných dní po jej objednaní. V rámci Košíc je doručenie v deň objednávky (ak objednáte do 13:00).

4.Ako darčeková krabička vyzerá?

Darčekové krabičky máme v 1 rozmere 26 x 20 x 10,5 cm a 3 dizajnoch.


Darčeková krabička je spoplatnená sumou 1,75 eur. Naše darčekové krabičky sú navrhnuté a vyrobené špeciálne pre nás, nikde inde takéto krabičky nekúpite. Krabička je vyrobená z kvalitného kartonového a pevného materiálu.

5.Ako je to s trvanlivosťou potravinových produktov?

Všetky potravinové produkty, ako napríklad paštéty, nátierky, džemy sú trvanlivé. Nie je potrebné ich špeciálne uskladňovať. Samozrejme pokiaľ ich neotvoríte.

6.Je možné sa do krabičky pozrieť, predtým ako ju niekomu darujem ?

Samozrejme, môžete jednoducho otvoriť vrchnú časť krabičky a opäť ju bezpečne zatvoriť.

7.Môžem nechať krabičku odoslať rovno tomu, komu ju darujem ?

Samozrejme. A keďže sa snažíme šetriť životné prostredie faktúry posielame iba emailom. Takže vám resp.obdarovanému nepríde informácia koľko ste na neho minuli.:) Stačí ak v pokladni  vyplníte dodaciu adresu a telefónne číslo obdarovaného a darček poputuje priamo k nemu. Ak si prajete doručenie na konkrétny deň stačí to uviesť v komentári objednávky a my to zariadime. :)

8.Ako bude finálny balíček resp.zásielka vyzerať ?

Balíček, ktorý si u nás vyberiete, alebo sami vyskladáte starostlivo zabalíme do darčekovej krabičky a tú následne vložíme do kartónovej krabice. Čo sa týka obsahu krabičky, tak medzi jednotlivé produkty vkladáme špeciálnu hnedú výplň, ktorú môžete vidieť na fotkách napríklad link


9.Je možné do darčekovej krabičky pridať aj vlastný odkaz resp. prianie ?

Samozrejme. Počas objednávkového procesu si môžete vybrať z niektorých našich prianí, do ktorého vám vytlačíme vami zadaný text. 


10.Kto DaDa darčekové krabičky prevádzkuje ?

Viac sa dozviete na stránke o nás.


11.Pri skladaní vlastnej darčekovej krabičky odporúčame si do krabičky DaDa pridať maximálne 2 ks nápojov. Viac sklenených nápojov sa totiž musí zabezpečiť proti rozbitiu (špeciálna hnedá výplň nestačí), a teda sú zvlášť obalované bublinkovou fóliou.