Časté otázky

1.Aké sú možnosti dopravy ?


Darčekové krabičky rozosielam po celej Slovenskej republike a Českej republike. Doprava je zabezpečovaná prepravnou spoločnosťou DPD prostredníctvom kuriéra. O doručení vašej zásielky budete informovaný formou SMS alebo mailom. Balíček by ste mali mať do 2 dní u vás doma. Konkrétne možnosti dopravy sa dozviete na stránke Doprava a platba.

2.Ako prebieha platba ?

V poslednom kroku objednávky si vyberiete možnosť platby. Viac sa dozviete na stránke Doprava a platba.

3.Ako dlho trvá dodanie ?

Zásielku odosielam najneskôr v nasledujúci pracovný deň po vašej objednávke (či prijatí vašej platby v prípade platby prevodom na účet). Na vami zvolenú adresu, teda darčeková krabička dorazí najneskôr do 2-3 pracovných dní po jej objednaní. 

4.Ako darčeková krabička vyzerá?

Darčekové krabičky  sú v 1 rozmere 26 x 20 x 10,5 cm a 3 dizajnoch - Srdce, Kvety alebo Vianoce.


Darčeková krabička je spoplatnená sumou 1,75 eur. Moje darčekové krabičky sú navrhnuté a vyrobené špeciálne pre mňa, nikde inde takéto krabičky nekúpite. Krabička je vyrobená z kvalitného kartonového a pevného materiálu.

5.Ako je to s trvanlivosťou potravinových produktov?

Všetky potravinové produkty, ako napríklad paštéty, nátierky, džemy sú trvanlivé. Nie je potrebné ich špeciálne uskladňovať. Samozrejme pokiaľ ich neotvoríte.


6.Je možné sa do krabičky pozrieť, predtým ako ju niekomu darujem ?

Samozrejme, môžete jednoducho otvoriť vrchnú časť krabičky a opäť ju bezpečne zatvoriť.


7.Môžem nechať krabičku odoslať rovno tomu, komu ju darujem ?

Samozrejme. A keďže sa snažím šetriť životné prostredie faktúry posielam iba emailom. Takže vám resp.obdarovanému nepríde informácia koľko ste na neho minuli.:) Stačí ak v pokladni  vyplníte dodaciu adresu a telefónne číslo obdarovaného a darček poputuje priamo k nemu. Ak si prajete doručenie na konkrétny deň stačí to uviesť v komentári objednávky a ja to zariadim. :)

8.Ako bude finálny balíček resp.zásielka vyzerať ?

Balíček, ktorý si u mňa vyberiete, alebo sami vyskladáte starostlivo zabalím do darčekovej krabičky a tú následne vložím do kartónovej krabice. Čo sa týka obsahu krabičky, tak medzi jednotlivé produkty vkladám špeciálnu dekoračnú drevitú vlnu, ktorú môžete vidieť na fotkách napríklad link


9.Je možné do darčekovej krabičky pridať aj vlastný odkaz resp. prianie ?

Samozrejme. Počas objednávkového procesu si môžete vybrať z niekoľkých prianí, do ktorého vám vytlačím vami zadaný text. 


10.Kto Darčekové krabičky prevádzkuje ? 

Darčekové krabičky prevádzkuje spoločnosť Binnary, s.r.o., Staré Grunty 326/B, 841 04  Bratislava. 


11.Môžem si do krabičky pridať len nápoje ?

Pri skladaní vlastnej darčekovej krabičky odporúčam si do darčekovej krabičky pridať maximálne 2 ks nápojov v skle. Viac sklenených nápojov sa totiž musí zabezpečiť proti rozbitiu, a teda sú zvlášť obalované bublinkovou fóliou a uložené mimo darčekovej krabičky.