Jedinečný nápad, ktorý ušetrí váš čas a peniaze

Jedinečný nápad, ktorý ušetrí váš čas a peniaze
17 February, 2021

Všetci dobre vieme, aké ťažké je občas vymyslieť vhodný darček. Dana pracovala vo veľkej firme, kde mal veľmi často niekto sviatok. Od menín cez narodeniny, až po svadbu. S tým spojené stále obdarovávanie bolo večným problémom. Lepšie povedané, šlo o dilemu: čo kúpiť, len tak narýchlo?

Prišla s niečím novým

Sama verí, že práve obdarovávaním sa budujú a udržiavajú vzájomné medziľudské vzťahy a darčekom vyjadrujeme svoj záujem o ľudí, na ktorých nám záleží. Prejavujeme im náklonnosť a vďačnosť, oceňujeme ich prácu. „Verím, že základom nie je finančná hodnota daru, ale jeho osobitosť, ktorá sa podpisuje za náš vzťah k obdarovanému. V dnešnej dobe, kedy sme presýtení všetkým tým konzumom okolo nás, čím ďalej, tým viac nás vedia potešiť maličkosti. Oveľa dôležitejšia, ako hodnota daru je jeho osobitosť.“ hovorí Dana.Preto prišla s nápadom vytvoriť originálny a kreatívny spôsob, ako iných obdariť rýchlo, lacno a zároveň originálne.

„Na trhu je mnoho obchodov s ponukou delikates, či darčekových košov. No ja som hľadala širší sortiment na jednom mieste. Sladké a slané dobroty, nápoje, kozmetiku, hrnčeky a iné . Nakoniec som zistila, že na našom trhu v podstate ešte podobný produkt nie je. “vysvetľuje Dana.


A tak vznikli Darčekové krabičky DaDa.


Ako každá žena aj Dana obľubuje praktické, pekné a kreatívne veci. Touto ideou sa riadila aj pri tvorbe a výbere produktov na svojej stránke. „Ako skoro každá žena mám rada pekné, praktické a nápadité veci. A touto mojou logikou som sa snažila riadiť aj pri výbere produktov pre túto stránku. Niečo praktické, chutné a originálne v slušivom balení.“ hovorí tvorkyňa darčekových krabičiek DaDa.Spája autentickosť a kreativitu.


Darčekovú krabičku DaDa vytvorenú vami priamo na eshope máte možnosť poslať kamkoľvek – do práce alebo priamo domov. Zároveň, s možnosťou vložiť do nej aj personalizovaný odkaz s venovaním, ktoré si zadáte na stránke. Na výber máte viacero dizajnov krabičiek, ide o štýlové prevedenie, ktoré zaujme hneď na prvý pohľad. Sami najlepšie viete, čím danú osobu potešíte, stačí už len vyklikať si to pravé orechové. Kreativite sa medze nekladú. Pre tých viac zaneprázdnených sú v ponuke aj hotové darčekové krabičky vyskladané napr. pre otecka, mamku, babičku či kamarátku.


Prečo práve Darčekové krabičky DaDa?


„Dokážete ušetriť svoj čas, keďže nemusíte behať po obchodoch. Všetko zvládnete z pohodlia vášho domova za pár minút.“ Žiadne zhony, stresy, predražené či nevhodné darčeky.