Darčekové krabičky DaDa sa menia na Darčekové krabičky!

Darčekové krabičky DaDa sa menia na Darčekové krabičky!
8 October, 2021

Milí naši klienti, aj keď sme to nijako neavizovali, v máji 2021 získali vaše obľúbené Darčekové krabičky DaDa novú “mamku”, a presťahovali sa z Východu na “Divoký Západ”, do Bratislavy. Ako nová majiteľka tohto skvelého projektu s láskou som prevzala projekt Darčekových krabičiek, aby som ho v radosti a zo srdca rozvíjala ďalej a pomáhala mu rásť. 


Od roku 2018 potešili naše darčekové krabičky tisícky klientov. Najmä v čase, kedy sme sa nesmeli stretávať a navštevovať, pomáhali vyjadriť lásku našim blízkym a vyčarili im úsmev na tvári aj v tomto zložitom období. 


Chceme v tom pokračovať aj naďalej, stále lepšie a ešte kvalitnejšie, a verím, že nám v tom pomôže aj nový koncept. Čo sa teda mení?


Darčekové krabičky sú tu pre vás


Základná zmena prichádza v názve projektu a redesignu značky, kedy ostávame pri univerzálnom názve “Darčekové krabičky”. Nosná farba značky ostáva slniečková žltá, nakoľko navodzuje pozitívnu náladu, radosť, optimizmus, tiež porozumenie. Logo som zvolila moderné, minimalistické, jednoduché, inšpirované slovenským folklórnym motívom, pretože to je druhá hlavná zmena a cesta, ktorou sa chcem uberať. V tomto duchu prejde “faceliftom” celý e-shop, tešte sa na novinky! :) 
Pravé, slovenské


Sústredíme sa na lokálnych dodávateľov a malovýrobcov, do krabičiek Vám budeme pripravovať originálne slovenské produkty. Aktuálne sme vo fáze postupného “preklápania” skladu aj designov krabičiek a blahoželaní, lebo v súlade so Zero Waste filozofiou nechcem plytvať zdrojmi, a tak využijem všetko, čo máme aktuálne k dispozícii, kým sa kompletne premeníme. 


Naskladňujeme však už výhradne krásne a kvalitné slovenské produkty, ktoré starostlivo vyberám. Okrem toho, že spravia radosť vašim blízkym v darčekovej krabičke, podporíme tak spolu našu lokálnu ekonomiku a našich slovenských živnostníkov a výrobcov. Chceme jednoducho šíriť radosť a DOBRO, cítime, že to v tomto období ľudia veľmi potrebujú.


Verím, že nás v tejto myšlienke podporíte. 


Môžete začať už tým, že si u nás vyberiete darčekovú krabičku, či už hotovú, alebo si vyskladáte vlastnú, a ovplyvníte tak výber produktov či celkovú cenu objednávky. 


Alebo nám pošlite milú správu