Proteínová tyčinka višňa a jogurt

  • Skladom
  • 2,80€

Ovocie a jogurt? Ideálna kombinácia! Našej novej príchuti -  višni a jogurtu - príde na chuť každý milovník jogurtových produktov. PGSS tyčinka jogurt-višňa je fresh-ovocné občerstvenie, ktoré má pridanú hodnotou v kvalitnom nutričnom zložení.

Ako je už zvykom pri našich tyčinkách, tak aj v tomto prípade je zachovaný nízka energetická hodnota. Samozrejmosťou je zloženie z kvalitného mliečneho koncentrátu, kedy v jednej tyčinke  príjmete až 20g kvalitných bielkovín a navyše je obsiahnutá o kolagén, ktorý pozitívne vplýva na väzy, šľachy ale aj kĺby a kosti.


Zloženie:

Mliečny proteínový koncentrát 24,7%, hydrolyzované kolagénové peptidy 17,5%, mliečna čokoláda s maltitolom 17% (sladidlo: maltitol; kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín; prírodná vanilková aróma), zvlhčovadlo: gycerol; voda, mlieko sušené plnotučné, rastlinný olej repkový, zvlhčovadlo: maltitol; vláknina z čakanky, lyofilizované višne 2%, regulátor kyslosti: kyselina mliečna: zahusťovadlo: arabská guma; emulgátor: mono; a diglyceridy mastných kyselín; stabilizátor: horečnaté soli mastných kyselín; sladidlo sukralóza; konzervačná látka: sorban draselný; arómy antioxidanty: tokoferolový extrakt (slnečnicový olej), prírodný rozmarínový extrakt. Alergologické informácie: Môže obsahovať arašidy a orechy. Môže obsahovať malé časti kôstok, škrupín a iný neškodný rastlinný materiál. Nadmerná spotreba môže mať laxativne účinky.   


* Alergény sú vyznačené tučným písmom

* Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.