O nás

 

Pracovala som vo veľkej firme, kde mal každý týždeň sviatok nejaký kolega či kolegyňa. Meniny, narodeniny, svadba, narodenie dieťaťa. A darček? Väčšinou sa len rýchlo zbehlo do potravín kúpiť čokoládu a fľašu alkoholu. Darované v známej papierovej taštičke. Nie veľmi osobné či estetické. Keďže verím, že obdarovávaním sa budujú a udržiavajú vzájomné medziľudské vzťahy, prišlo mi na um vymyslieť niečo originálne a pekné. Keď som nakoniec poskladala finálny produkt na moje veľké prekvapenie som zistila, že nič také vo vodách nášho internetu nie je.

Ako skoro každá žena mám rada pekné, praktické a originálne veci. A touto mojou logikou som sa snažila riadiť aj pri výbere produktov pre túto stránku. Niečo praktické, chutné a originálne v slušivom balení. V dnešnej dobe, kedy je náš čas taký vzácny a nemáme ho veľa DaDa darčekové krabičky ponúka možnosť si za pár minút vyklikať a vyskladať darčekovú krabičku pre vás alebo vašich blízkych. A ušetrený čas, ktorý by ste strávili behaním po obchodoch môžete využiť, ako len chcete:)

 

DankaMajiteľka, kreatívna riaditeľka, projektová manažérka,dievča pre všetko.
Milovníčka čaju, zdravých potravín a niche kozmetiky.

MatejManžel, technická podpora, hlavný nosič. Milovník kávy, sladkostí a originálnych vecí.

Noel„Manažér kvality“, hlavný animátor. Milovník jedla! Keďže bol nájdený vyhodený v odpadkovom koši veľký gurmán to nie je. :)
Zje skoro všetko. Najradšej vylizuje paštéty, konzervy a iné pochúťky.